Profil ambulance

MUDr. Mojmír MüllerMUDr. Mojmír Müller - Ambulance estetické dermatologie - Laserová depilace

Specialista pro choroby kožní, venerické a pro estetickou dermatologii.

Vzdělání

  • 2000 - atestace I. stupně z dermatovenerologie
  • 2003 - atestace II. stupně z dermatovenerologie

Odborné kurzy a stáže

Soukromá ambulance

V říjnu roku 2005 MUDr. Mojmír Müller založil soukromou ambulanci estetické dermatologie, od samého počátku bez spolupráce s VZP a dalšími zdravotními pojišťovnami. Nejdříve se věnoval především aplikaci výplňových materiálů, botulotoxinu (Botox a Dysport) a lékařským chemickým peelingům. Velmi záhy však začal spektrum výkonů a klientelu rozšiřovat, přestěhoval se do nových prostor, vybavil ambulanci nejmodernější technikou a postupně, kromě nových technologií, rozšiřuje i tým svých zaměstnanců.

MUDr. Mojmír Müller - Fotogalerie

Ambulance je vybavena dvěma vysokovýkonovými diodovými epilačními lasery MEDIOSTAR XT firmy Asclepion, epilačním laserem Soprano XL a Soprano XLi Alma Lasers a Candela GentleLase Pro-U, frakčním CO2 laserem Slim E 30 s frakční technologií MiXto firmy Laseringcévním diodovým laserem Velure S5 rovněž s frakcionací, 3D radiofrekvencí EndyMed Pro (dva stroje), akustickou rázovou vlnou Storz, Q-spínaným Nd:Yag laserem pro tetováže a (hyper)pigmentace. Zatím nepřekonaným přístrojem pro neinvazivní liposukci ultrazvukem je Contour I UltraShape. Samozřejmostí pak je radiokauter a kryokauter, přístroj k fototerapii intenzívním červeným světlem (Delong a Omnilux) a v neposlední řadě přístroj na provádění karboxyterapie a lymfatických masáží.

 

Filosofií ambulance je od jejího vzniku snaha poskytovat komplexní služby na vysoké odborné úrovni, v příjemném prostředí a s individuálním přístupem ke klientovi (pacientovi).