Omlazení hloubkovou hydratací pleti

(vylepšená mesoterapie)

1. Restylane Skinboosters 

Omlazení je dosaženo hloubkovou hydratací a výživou pleti "zevnitř". Mesoterapeutickou technikou se podává mírně zesíťovaná kyselina hyaluronová (HA) přímo pod pokožku. Takto upravená HA  vydrží v kůži mnohem déle než nesíťovaná. Startovací cyklus ošetření obvykle představuje 2-3 sezení s odstupem 2-4 týdnů. Následuje pravidelné udržovací ošetření každých 6 měsíců. Jedna ampulka Restylane Skinbooster na jedno omlazení celého obličeje obvykle nestačí, nutné je domluvit se s ošetřujícím lékařem, na kterou oblast omlazení zaměřit (např. omlazení kolem očí, omlazení kolem úst atd.).

Cena omlazení Restylane Skinboosters:

  • Restylane VITAL 6 tis. Kč / balení (1 ml)
  • Restylane VITAL light 5 tis. Kč / balení (1 ml)

2. Neuvia Organic Hydro Deluxe 

Omlazení je možné díky kombinaci nejčistší kyseliny hyaluronové (HA) s hydroxyapatitem, glycinem a prolinem. Mesoterapeuticky podaná HA okamžitě hydratuje povadlou pleť, ostatní přítomné látky stimulují tvorbu nového kolagenního vaziva v dalších týdnech po ošetření. Optimálního omlazení je v průměru dosaženo sérií 4 aplikací ve třítýdenních intervalech. K udržení efektu omlazení obvykle dostačuje následná pravidelná aplikace po půl roce. Jedno balení Neuvia Organic Hydro Deluxe bohatě stačí k omlazení celého obličeje.

Cena omlazení Neuvia Organic Hydro Deluxe: 6 tis. Kč / balení (5 ml)

KW: hloubková hydratace pleti, vylepšená mesoterapie, omlazení, Restylane Skinboosters, Neuvia Organic Hydro Deluxe.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné od 1. 2. 2024. Na případné slevy nevzniká právní nárok a jednotlivé slevy nelze sčítat.

Další výkony:

Kompletní nabídka výkonů