Omlazení, zpevnění a vyhlazení ochablé a povadlé pleti a zmírnění celulitidy a strií 3D radiofrekvencí EndyMed Pro


Omlazení a vypnutí pleti nabízíme v Brně patentovaným (tzn. jedinečným) lékařským šestigenerátorovým multipolárním radiofrekvenčním přístrojem nejnovější generace EndyMed Pro 3DEEP. Pro velký zájem o omlazení 3D radiofrekvencí jsme pořídili již druhý stroj stejného typu a nyní proběhl zásadní upgrade instalací nové řídící jednotky se speciální koncovkou omlazující delikátní oční okolí 3D iFINE. Na rozdíl od běžných radiofrekvenčních přístrojů stimuluje EndyMed přestavbu starého kolagenu a především tvorbu nového kolagenního vaziva intenzivně a zcela kontrolovaně až do potřebné hloubky kůže a podkoží. Vědecky dobře prokázaná je jeho vysoká účinnost i 12mm pod kožním povrchem. Zcela zásadní je, že nehrozí spálení hlubokých tkání (oproti tradičním monopolárním hlavicím) ani pouhé povrchové působení (ve srovnání s obyčejnými jednogenerátorovými přístroji s bi- a vícepolárními hlavicemi, kterých je na českém trhu celá řada).

Při omlazení radiofrekvenčním přístrojem EndyMed Pro pleť na povrchu jen přechodně zrůžoví (na cca 10 minut), omlazení je, jako jedno z mála účinných výkonů estetické medicíny, zcela nebolestivé, nezvyšuje citlivost vůči slunci (omlazení je možné realizovat celoročně) a společensky pacienta vůbec neomezuje. 

Zpevnit a vyhladit můžeme malé části obličeje i velké plochy kůže trupu (např. ochablé břicho, kůži beder "přetékající" přes opasek) a končetin (včetně hýždí, vnitřní plochy stehen atd.) - záleží na výběru koncovky přístroje. Přestavba a novotvorba kolagenu vede rovněž k velmi pěknému zmírnění neestetických strií (pajizévek) po těhotenství a rychlém růstu těla (u dospívajících pacientů je efekt velmi rychlý). Zpevnění kůže a podkoží 3D radiofrekvencí dokáže navíc účinně a dlouhodobě zlepšit i obtěžující celulitidu (pomerančovou kůži) stehen, hýždí i břicha (nejlépe v kombinaci s kvalitními  lymfodrenážemi).

Kúra potřebných šesti ošetření radiofrekvencí EndyMed probíhá v intervalech jednoho, resp. dvou týdnů, další tři měsíce se původně ochablá a povadlá pleť ještě dále vypíná díky výrazně nastimulované remodelaci kolagenu. Výsledné omlazení a zpevnění pleti je u 3D radiofrekvence dlouhodobé, zopakování celé kúry bývá nutné po jednom až dvou letech, případně může pacient zvolit jednotlivá udržovací ošetření po čtvrt roce.

Fotografie

MUDr. Mojmír Müller - Zpevnění a vyhlazení ochablé a povadlé pleti a zmírnění celulitidy a strií 3D radiofrekvencí EndyMed Pro MUDr. Mojmír Müller - Zpevnění a vyhlazení ochablé a povadlé pleti a zmírnění celulitidy a strií 3D radiofrekvencí EndyMed Pro

Ceny

Cena omlazení  oblasti kolem úst nebo plochy pod spodní čelistí ("podbradek") radiofrekvencí EndyMed 3DEEP:
1. jednotlivé ošetření - 1200 Kč; 2. celá kúra (předplaceno 6 sezení) - 6900 Kč.

Cena omlazení krajiny kolem očí  (povadlá kůže pod očima, na horních očních víčcích, nad obočím) zcela novou technologií iFINE EndyMed 3DEEP: 1. jednotlivé omlazení - 1600 Kč; 2. celá kúra (předplaceno 6 sezení) - 8900 Kč.

Cena omlazení obou tváří radiofrekvencí EndyMed 3DEEP:
1. jednotlivé ošetření - 1600 Kč; 2. celá kúra (6 opakování) - 8900 Kč.

Cena rejuvenace přední plochy krku radiofrekvencí EndyMed 3DEEP:
1. jednotlivé ošetření - 1600 Kč; 2. celá kúra (6 omlazení) - 8900 Kč.

Cena omlazení kůže výstřihu radiofrekvencí EndyMed 3DEEP:
1. jednotlivé ošetření - 1600 Kč; 2. celá kúra (6 opakování) - 8900 Kč.

Cena zpevnění radiofrekvencí EndyMed 3DEEP v oblasti břicha nebo beder:
1. jednotlivé ošetření - 1900 Kč; 2. celá kúra - 10900 Kč.

Cena omlazení radiofrekvencí EndyMed 3DEEP v oblasti zadní strany paží (povolená kůže a podkoží v oblasti tricepsů):
1. jednotlivé ošetření - 1600 Kč; 2. celá kúra - 8900 Kč.

Cena terapie radiofrekvencí EndyMed 3DEEP v oblasti hýždí nebo vnitřní plochy stehen nebo zevní plochy stehen (boky) - celulitida, ochablá kůže, nerovnosti po chirurgické liposukci:
1. jednotlivé ošetření - 1900 Kč; 2. celá kúra - 10900 Kč.

Cena rejuvenace vnitřní strany kolen radiofrekvencí EndyMed 3DEEP:
1. jednotlivé ošetření - 1200 Kč; 2. celá kúra (6 sezení) - 6900 Kč.  

KW: omlazení, omlazení Brno, radiofrekvence, 3D radiofrekvence, zpevnění pleti, vypnutí kůže, ochablá kůže, celulitida, endymed Brno.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné od 1. 2. 2024. Na případné slevy nevzniká právní nárok a jednotlivé slevy nelze sčítat.

Další výkony:

Kompletní nabídka výkonů