Omlazení plazmaterapií (A-PRP®)

Omlazení (rejuvenace) pleti aktivovanou krevní plazmou bohatou na krevní destičky (activated platelet rich plasma, A-PRP) využívá hojivých a regeneračních účinků četných růstových faktorů vlastního organismu. V současné době má tuto technologii nejlépe propracovanou a certifikovanou švýcarská firma RegenLab, proto ji nabízíme i v naší ambulanci v Brně. Mesoterapeutickou aplikací A-PRP jsou stimulovány buňky kůže k tvorbě nového kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších nezbytných součástí pleti, zlepšuje se prokrvení a látková výměna v léčené kůži. Výsledkem je omlazení povadající pleti kdekoli v obličeji (včetně delikátní oblasti dolního očního víčka), zmírnění jizev různého původu a strií (pajizévek) po těhotenství a rychlém růstu těla. Růstové faktory z krevních destiček v rámci dermatologie rovněž urychlují hojení po jiných lékařských výkonech, podporují hojení ran a úspěšně se používají u různých druhů alopecií (plešatění).

Omlazení plazmaterapií (přesněji růstovými faktory vlastních krevních destiček) je obvykle dobře tolerováno, pacient při výkonu cítí pouze jemné píchání, pokožka ošetřované oblasti zčervená jen na několik hodin, různě silné prosáknutí většinou odezní do druhého dne, ne vždy se vytvoří modřinky (den po plazmaterapii lze použít make-up). Po zklidnění pleti již není pacient nijak omezen, omlazení A-PRP je možné celoročně.

Základní kúra omlazení plazmaterapií představuje dvě až čtyři ošetření (záleží na tíži kožních změn a individuální reaktivitě pacienta) v pravidelném intervalu tří až čtyř týdnů. Minimálně další dva až tři měsíce od posledního sezení se kůže ještě dále zlepšuje díky probíhajícím biochemickým procesům. Následně pacient nemusí čekat, až pleť začne opět ztrácet svoji pružnost a bude pomalu ochabovat a povadat, ale může zvolit jednotlivá udržovací omlazující ošetření, nejlépe po třech, maximálně až šesti měsících. Zakázána není ani kombinace s dalšími účinnými (lékařskými) metodami omlazení (rejuvenace) pleti, např. viz mimické vrásky a fillery, lékařský chemický peeling, laserový resurfacing. Nově je možné plazmu bohatou na krevní destičky (A-PRP) aplikovat v jednom sezení společně s kyselinou hyaluronovou, omlazení je ještě rychlejší a účinnější.

Fotografie

MUDr. Mojmír Müller - Omlazení plazmaterapií

Ceny

Cena omlazení krajiny pod očima (resp. kolem očí) nebo horního rtu (včetně radiálních vrásek nad jeho červení) plazmaterapií (1 sezení): 3500 Kč (1 ampule), kombinace A-PRP s kyselinou hyaluronovou je účtována 5000 Kč/ampuli. 

Cena omlazení tváří, resp. oblasti kolem úst nebo čela plazmaterapií (1 sezení): 6000 Kč (celkem 2 ampule), kombinace A-PRP s kyselinou hyaluronovou stojí 9000 Kč/ 2 ampule.

Cena ošetření jiných oblastí bude stanovena lékařem během vstupní konzultace dle rozsahu postižené plochy a potřebného množství A-PRP.

KW: omlazení, omlazení Brno, plazmaterapie, plazmaterapie Brno, PRP, A-PRP, RegenLab.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné od 1. 2. 2024. Na případné slevy nevzniká právní nárok a jednotlivé slevy nelze sčítat.

Další výkony:

Kompletní nabídka výkonů