Celulitida a ochablá kůže

(cenově příznivá léčba pomocí karboxyterapie a lymfodrenáží)

KARBOXYTERAPIE umožňuje vyhlazení nerovností a ochabnutí velkých ploch kožního povrchu (např. volná kůže břicha po těhotenství, rychlém zhubnutí nebo po nezdařené chirurgické liposukci) a ovlivnění tzv. celulitidy ("pomerančové kůže") stehen, hýždí a podbřišku. Principem karboxyterapie je aplikace medicinálního dýchacího plynu CO2 přímo do problematických oblastí. Pokles pH a hyperkapnie vede ke značnému překrvení kůže a podkoží a k následné remodelaci (přestavbě) kolagenu.

Karboxyterapie je k tělu šetrná metoda, použitý medicinální dýchací plyn je z těla vyloučen přirozenou cestou (plícemi), bez zatížení jater a ledvin. K dosažení nejlepších výsledků je nezbytné sérii karboxyterapie realizovat v průběhu jednoho měsíce dvakrát až třikrát týdně. Další kúru je možné zopakovat za půl roku, případně lze zvolit udržovací ošetření jednou až dvakrát měsíčně.

V případě těžšího postižení nebo pokud pacient preferuje zcela neinvazivní výkon máme navíc k dispozici 3D radiofrekvenci EndyMed Pro nebo akustickou rázovou vlnu Storz (viz samostatné kapitoly). Celulitida velmi pěkně reaguje na doplnění kvalitní  kombinované lymfodrenáže ("lymfatické masáže" - viz níže).

Cena karboxyterapie břicha (např. ochablá kůže, striae):
1. jednotlivé ošetření - 700 Kč;
2. celá kúra (8 sezení) - 4900 Kč.

Cena karboxyterapie hýždí (např. celulitida, ochablá kůže):
1. jednotlivé ošetření - 800 Kč;
2. celá kúra (8 sezení) - 5900 Kč.

Cena karboxyterapie stehen (např. nerovnosti po chirurgické liposukci, celulitida):
1. jednotlivé ošetření - 1000 Kč;
2. celá kúra (8 sezení) - 6900 Kč.

Cena ošetření volné kůže pod bradou ("podbradku"):
1. jednotlivé ošetření - 500 Kč;
2. celá kúra (8 sezení) - 3900 Kč.

Léčbu tzv. celulitidy ("pomerančové kůže") stehen, hýždí a podbřišku je možné doplnit o prověřenou a nenásilnou metodu kombinující manuální a přístrojovou LYMFODRENÁŽ ("lymfatickou masáž"). Pod vedením lékaře-lymfologa se z ošetřovaných oblastí vyplavuje nadbytečný tkáňový mok a zplodiny látkové výměny do mízního systému, dále do krevního oběhu a následně je vše přirozeně vyloučeno ledvinami. Kvalitní lymfodrenáž nesmí bolet, kůže v žádném případě nečervená, nevznikají modřiny.

Cena za 1 základní ošetření kombinovanou lymfodrenáží (cca 70 minut): 400 Kč.

Cena jedné kúry (8 ošetření): 2900 Kč.  

KW: celulitida, pomerančová kůže, ochablá kůže, karboxyterapie Brno, lymfodrenáže, lymfatická masáž Brno.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné od 1. 2. 2024. Na případné slevy nevzniká právní nárok a jednotlivé slevy nelze sčítat.

Další výkony:

Kompletní nabídka výkonů