Omlazení pleti a léčba celulitidy a strií akustickou rázovou vlnou (AWT®)

Akustická radiální vlna Masterpuls® MP100 švýcarské firmy Storz Medical pomáhá nejen v ortopedii, rehabilitaci a fyzioterapii, svým působením na přestavbu a novotvorbu kolagenu (a regeneraci dalších součástí kůže a podkoží) dokáže AWT omladit povadající pleť kdekoli v obličeji. Použitím vhodných originálních nástavců může být velmi účinně léčena též celulitida (pomerančová kůže) stehen, hýždí i břicha. Až do hloubky 6 cm efektivně stimuluje ošetření AWT mikrocirkulaci krve a lymfy, aktivuje procesy látkové výměny a zvyšuje propustnost buněčných membrán (snižuje se objem tukových buněk). Prokázáno je i snížení oxidativního stresu ve tkáních. Díky remodelaci kolagenu může akustická vlna rovněž úspěšně ovlivnit nevzhledné striae (pajizévky) po těhotenství a rychlém růstu těla. Pozor: nejedná se o kosmetické, avšak o sofistikované lékařské ošetření. V oboru AWT (acoustic wave therapy) je navíc společnost Storz Medical největším výrobcem na světě.

Omlazení akustickou vlnou v naší ambulanci v Brně pacienta společensky nijak neomezuje, pokožka ošetřované oblasti jen krátce zrůžoví, pacient při výkonu cítí pouze různě intenzivní brnění a vibrace, nezvyšuje se citlivost pleti vůči slunci, tudíž je omlazení možné realizovat celoročně (na rozdíl od většiny invazivních a ablativních metod).

Základní kúra potřebných osmi ošetření omlazení akustickou radiální vlnou probíhá v intervalech jednoho týdne, minimálně další dva až tři měsíce od posledního sezení se kůže a podkoží ještě dále zpevňuje a vypíná díky výrazně nabuzeným biochemickým procesům na povrchu i v hloubce tkání. Následně pacient nemusí čekat, až mu pleť začne opět pomalu ochabovat a povadat, ale může zvolit jednotlivá udržovací ošetření, nejlépe po dvou až třech měsících. Zakázána není ani kombinace s dalšími metodami omlazení (rejuvenace) pleti (např. viz mimické vrásky a fillery, lékařský chemický peeling) a léčby celulitidy (viz lymfodrenáže).

Fotografie

MUDr. Mojmír Müller - Omlazení pleti a léčba celulitidy a strií akustickou rázovou vlnou (AWT®) MUDr. Mojmír Müller - Omlazení pleti a léčba celulitidy a strií akustickou rázovou vlnou (AWT®)

Ceny

Cena omlazení krajiny pod očima (resp. kolem očí) nebo oblasti kolem úst nebo plochy pod spodní čelistí ("podbradek") nebo čela akustickou radiální vlnou (AWT):
1. jednotlivé ošetření - 700 Kč; 2. celá kúra (předplaceno 8 sezení) - 4900 Kč.

Cena omlazení obou tváří akustickou radiální vlnou (AWT):
1. jednotlivé ošetření - 1100 Kč; 2. celá kúra (8 opakování) - 7900 Kč.

Cena zpevnění akustickou radiální vlnou (AWT) v oblasti břicha nebo beder:
1. jednotlivé ošetření - 1400 Kč; 2. celá kúra (8x) - 9900 Kč.

Cena ošetření akustickou radiální vlnou (AWT) v oblasti zadní strany paží (povolená kůže a podkoží v oblasti tricepsů):
1. jednotlivé ošetření - 1100 Kč; 2. celá kúra (8x) - 7900 Kč.

Cena terapie akustickou radiální vlnou (AWT) v oblasti hýždí nebo vnitřní plochy stehen nebo zevní plochy stehen (boky):
1. jednotlivé ošetření - 1400 Kč; 2. celá kúra (8x) - 9900 Kč.

Cena rejuvenace vnitřní strany kolen akustickou radiální vlnou (AWT):
1. jednotlivé ošetření - 700 Kč; 2. celá kúra (8 sezení) - 4900 Kč.

Při ošetření dvou a více oblastí najednou je možnost až 10% slevy z výše uvedených cen (záleží na dohodě s ošetřujícím lékařem).

KW: omlazení, omlazení Brno, celulitida, celulitida Brno, akustická vlna, akustická rázová vlna, AWT, zpevnění pleti, vypnutí kůže, ochablá kůže.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné od 1. 2. 2024. Na případné slevy nevzniká právní nárok a jednotlivé slevy nelze sčítat.

Další výkony:

Kompletní nabídka výkonů